Wygląd

0
1494
Wygląd

Każda kobieta świadomie bądź nie dąży do tego żeby wyglądać jak najlepiej, bo jeżeli ona wygląda dobrze to i czuje się dobrze.
Kobiety o siebie dbają, aby wzbudzić zachwyt, podziw a przede wszystkim zazdrość u innych kobiet, dążą również do tego aby podobać się każdemu mijanemu na ulicy mężczyźnie, a wiadomo że faceci są wzrokowcami i to pierwsze wizualne wrażenie jest bardzo kluczowe jeżeli chodzi o pierwsze spotkanie.
Bardzo dużą uwagę Panie przywiązują do dbałości o ciało, twarz, włosy, dłonie, paznokcie jak i również o sposób ubierania. Dla nich równie ważne co zdrowe jędrne ciało jest bycie na „czasie” jeżeli chodzi o modę. Każdy detal i szczegół w ubiorze musi do siebie pasować i jest starannie dobierany pod każdym względem. Na pewno każdemu mężczyźnie, który ma żonę, partnerkę, narzeczoną czy też dziewczynę jest znana z doświadczenia sytuacja kiedy to kobieta przygotowuje się na wielkie wyjście i stoi przed pełną po brzegi szafą i mówi że:”Nie ma się w co ubrać”.
Nie wspominając o tysiącach par butów i podobnej ilości pasujących do wszystkiego torebek.
Na co najwięcej kobiety wydają pieniędzy nie licząc wspomnianych wyżej ubrań, butów i torebek? Oczywiście na fryzjera i kosmetyczkę. Jeżeli chodzi o dbanie o włosy to zazwyczaj decydują się na zmianę koloru i fryzury. Jak dopasować fryzurę do danej osoby? W większości przypadków zrobi to za nas fryzjer, jeżeli oczywiście udamy się do dobrego zakładu w którym pracują profesjonaliści. Ale zawsze można zrobić samemu w domu test. Nie od dziś wiadomo, że aby dobrze wyglądać w jakieś fryzurze trzeba ja dobrać do swojej twarzy a dokładnie do jej owalu, mogę się założyć, że na pewno każda spotkana kobieta wiedziałaby jaki ma woal twarzy, bo przecież zależy jej aby jej twarz i fryzura ze sobą współgrały i do siebie pasowały. Jak już wie jaka jej pasuje długość włosów, to wtedy najczęściej w zależności od dnia, humoru czy samopoczucia decyduje się na farbowanie bądź też nie.
Kobieta zmienną jest, więc podjęcie takich decyzji zazwyczaj są podejmowane pod wpływem chwili, bądź sytuacji życiowych.
Jak już wspomniałem wyżej w równej mierze co wizyty u fryzjera, bardzo dużym powodzeniem wśród kobiet cieszy się również kosmetyczka, która dba o cerę i twarz swoich klientek. Nikt przecież nie chce aby cały świat widział na ich twarzach niedoskonałości, zmęczenie, brak snu, a co najgorsze dla płci pięknej upływ czasu, dlatego też tak pilnie i systematycznie wpisują w swój kalendarz wizyty u kosmetyczki, by za ich pomocą zatrzymać choć o parę chwil przemijającą młodość.
Nie zapominajmy o manicure, które również musi stanowić uzupełnienie całego wyglądu, bo za pomocą dłoni dochodzi do pierwszego kontaktu z druga osoba, ważne aby dłonie były zadbane.
Większość kobiet, żeby nie powiedzieć że wszystkie, wychodzą z założenia że one same są dla siebie wizytówką i coś w sumie w tym jest, bo istnieje przysłowie „Jak cię widzą, tak cię piszą”, nikt nie będzie cię traktował poważnie jeżeli pokazujemy się światu z niechlujnej strony, poza tym zawsze przyjemnie jest popatrzeć na piękną osobę.

kosmetyka.edu.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWycieczka do Chin
Następny artykułPalety cieni warte uwagi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here