Walka z otyłością

0
1987

Częstym problemem, jaki spotyka się przy otyłości jest nieodparta psychiczna chęć do jedzenia. Umysł w ten sposób zaspokaja sobie inne potrzeby. Nie jesteśmy w stanie zwyciężyć z tym uczuciem. Z pomocą przychodzą preparaty typu Dietbooster – Opinie o nim są różne. Ma on na celu zmniejszyć odczuwanie głodu lub sprawia ze żołądek wydaje się pełny. Nie jesteśmy w stanie nic włożyć do ust. Dla osób podjadających może być skuteczny, o ile będą go rozsądnie stosować. Nierozsądne stosowanie może doprowadzić do zagłodzenia.

Co roku na wiosnę widoczny jest wysyp nowych diet. Ostatnio zaciekawiła mnie odmiana Diety Dukana. Dieta Oxy – zasady etapy i efekty jej działania wydają się dość rozsądne. Składa się ona z trzech etapów po siedem dni. Głównym składnikiem diety jest koktajl na bazie owoców żurawiny, kefiru i otrąb pszennych. Ma on bardzo duże właściwości antyoksydacyjne. Na tej diecie możemy zgubić nawet piętnaście kilogramów w trzy tygodnie. Oczywiście nie liczyłbym na taki wynik, ale nawet pięć byłoby sukcesem.

Świat fitness, co roku bardziej się rozwija, gdyż zwiększa się popyt na usługi, które oferuje. Ostatnio hitem są gumy oporowe – czyli intensywny trening, który wykorzystuje siłę sprężystości gumowych taśm. Umożliwiają one lepsze dopasowanie obciążenia do wymagań klienta oraz mobilizują ciało. Nie krepują ruchów, wiec są one bardziej naturalne. Pozytywnie wpływają na zwiększenie siły, dynamiki i wytrzymałości. Taśmy mają niewielkie gabaryty, co umożliwia zabieranie ich na treningi w torbie.

carpathians.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here