Pełnowartościowe, zdrowe i smaczne koktajle Livioon

0
1097
Pełnowartościowe, zdrowe i smaczne koktajle Livioon

Zdrowy tryb życia oparty na aktywności fizycznej, zbilansowanych posiłkach oraz ograniczaniu używek funkcjonuje już jako alternatywny sposób na życie. Przeciwnicy i malkontenci nowych trendów przytaczają zwykle kilka najważniejszych, ich zdaniem, wad, które nie pozwalają im zmienić swojego sposobu odżywiania. Według nich zdrowe, zbilansowane posiłki są drogie, ich przygotowanie wymaga mnóstwo czasu, jeszcze więcej znalezienie wszystkich zdrowych składników, nie sposób ugotować je/zestawić rano, jeszcze przed pracą. Zwolennicy zmian przytaczają kontrargumenty oparte przede wszystkim na korzyściach wynikających z nowego trybu życia, a niwelując argument o skomplikowanych daniach wskazują jeden: koktajle.

Shake Livioon Vita – zastępniki posiłku

Koktajle owocowe czy warzywne dostarczające witamin i mikroelementów doceniają chyba wszyscy z nas. Sezonowe warzywa i owoce, duża przyswajalność składników, jedna szklanka napoju może zawierać ilość produktów niezbędnych do spożycia przez cały dzień – to najważniejsze zalety koktajli. Nie każdy z nas zdaje sobie jednak sprawę, że zbilansowany właściwie shake może stać się samodzielnym daniem zastępującym każdy z codziennych posiłków. 

Shake Livioon Vita w trzech podstawowych zestawach stanowi bazę pełnowartościowego posiłku. Wystarczy dodać do niego wodę, mleko czy jogurt, by otrzymać zbilansowane danie zastępujące np. obiad, trudny do przygotowania w pracy. Koktajl łatwo też wzbogacić ulubionymi owocami czy warzywami, by za każdym razem dominował inny smak i nigdy się nie znudził. 

W jaki sposób Livioon Shake może zastąpić posiłek? 

Bazą każdego koktajlu jest zestawiony w odpowiednich proporcjach super foods, wyjątkowe, wpływające pozytywnie na cały nasz organizm składniki zawierające wszelkie niezbędne dla posiłku białka, tłuszcze i węglowodany, a także błonnik, witaminy, aminokwasy, kwasy omega. Żelazna baza każdego koktajlu to: 

  • glukomannan- błonnik rozpuszczalny w wodzie, pęcznieje w żołądku i daje uczucie sytości
  • piperyna- ekstrakt z czarnego pieprzu, nasila termogenezę, czyli proces wytwarzania ciepła, w trakcie którego nasz organizm spala kalorie, by się ogrzać 
  • chlorella- algi o wyjątkowych właściwościach prozdrowotnych, zawierają chlorofil, aminokwasy i kwas foliowy
  • karnityna – jeden z aminokwasów wpływających na spalanie tłuszczów
  • sproszkowane siemię lniane- odżywczy i łagodzący składnik, zawiera fitoestrogeny
  • nasiona konopne – zawierają idealną proporcję kwasów omega 6 w stosunku do omega 3 oraz 10 ważnych aminokwasów, stanowiąc optymalne źródło białka

Czekoladowe koktajle Livioon

Koktajl super foods może posiadać smak naturalny, ale może też zawierać białą lub czarną czekoladę. To dla tych osób, które nie mają pomysłu lub energii na dodawanie swoich ulubionych warzyw czy owoców. Smak czekolady w zupełności zaspokoi kubki smakowe. Jednak, by shake szybko nam się nie znudził warto dodać do niego produkty o dominującym smaku, różnicującym posiłek, szczególnie gdy shake przygotowujemy w domu. Najważniejszą dla nas korzyścią, bez względu na smak koktajlu, jest świadomość otrzymania zbilansowanego, zdrowego posiłku, który w dodatku pomaga nam zachować lub zmniejszyć wagę ciała. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here