Zatrucie alkoholowe, męskie wrażliwe punkty i grzybica penisa.

0
1281

Nie tylko kobiety są czułe i mają delikatne, podatne na pieszczoty i dotyk ciało w brew powszechnej opinii o mężczyźnie twardym niczym skała strefy erogenne mężczyzn także istnieją i są szczodrze rozmieszczone na ciele. Przykładem takich miejsc mogą być między innymi: uszy, kark szyja inne miejsca w obrębie głowy są niezwykle pobudzające. Głowa to oczywiście nie wszystko na kładce piersiowej pieszczot łakną sutki. Niżej pośladki, wewnętrzna strona uda i co oczywiste okolice męskich narządów rozrodczych wraz z nimi.
Chcąc mieć pewność, że Ty i Twoja partnerka będziecie usatysfakcjonowani musisz należycie dbać o stan swojego ciała i nie może Cię dotyczyć pewien niemęski problem – grzybica penisa. Nie dotyczy bowiem ona jedynie stup. Objawami tej nieprzyjemnej dolegliwości są: plamki na penisie, bardzo nieprzyjemny zapach, ból, pieczenie, swędzenie, w późniejszej fazie ropna wydzielina i inne. Przyczyn tego typu kłopotów może być wiele, należy brać pod uwagę między innymi: błędy w codziennej higienie tych okolic, osłabienie odporności organizmu i częste zmiany partnerek, a przez to brak wiedzy na temat jej zdrowia i higieny.
Znacznie częściej Panów dopada jednak doskonale wszystkim znany kac. W tym momencie jednak warto nadmienić, że zatrucie alkoholowe to nie kac! Nierzadko jest on objawem wyniszczającej choroby alkoholowej. Daje objawy podobne do upicia się alkoholem, ale jest o wiele bardziej niebezpieczne i potrafi stanowić zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale i życia ludzkiego.

juniorhandling.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here