L’oreal – skuteczny sposób na upiększenie swojego wyglądu

0
1291

Od prawie pół wieku L’Oréal Paris pomaga kobietom nabrać pewności siebie. Dziś kosmetyki L’Oréal  i perfumy tej marki większość osób zna nie tylko z legend, jednak historia marki nie zaczęła się od samych sukcesów. Pierwszym produktem pod marką L’Oréal była farba do włosów. Założyciel firmy Eugene Schueller był chemikiem, a jego uniwersytecka wiedza pomogła mu opracować recepturę opartą na składnikach maksymalnie bezpiecznych dla włosów. Dlaczego L’oreal uwielbiają kobiety na całym świecie? Czy warto kupić perfumy od L’oreal?

L’oreal – historia i oferta

Nowa farba przyciągała bezpieczną kompozycją i pięknymi naturalnymi odcieniami. Istniejące wówczas farby na bazie henny lub soli mineralnych były zbyt silne i nie dawały naturalnego efektu. Zupełnie inną jakość miała paleta L’oreal. Początkowo Schueller założył francuską firmę o nazwie Safe Hair Color Company, a później przemianował ją na L’Oréal. Nowa farba była rewolucyjną w branży kosmetycznej, jednak wymagała promocji. Schueller napisał notatki dla magazynu La Coiffure de Paris, współpracował z fryzjerami: podczas „jazd próbnych” na poszczególnych pasmach włosów zademonstrował korzyści płynące z farbowania, zasugerował przetestowanie farby pod kątem reakcji alergicznej, a następnie założył szkołę farbowania. Firma L’Oréal z roku na rok zyskiwała na sile i rozgłosie, przez co stała się bardzo popularna. Słynny slogan „Zasługujesz na to” powstał w 1971 r. jako pomysł na promocję farby Preference. Problem polegał na tym, że cena tej farby była wyższa niż u konkurencji. Slogan utwierdzał dziewczyny, że stać ich na drogi zakup, bo zasługują na najwyższą jakość. Już wtedy udało się przekonać miliony kobiet do zakupów, dlatego firma L’Oréal nadal podkreśla, że ​​kobiety nie powinny iść na kompromisy w dbaniu o siebie i swoją urodę. Dziś L’Oréal należy do gigantów branży kosmetycznej. A L’Oreal Paris to marka, która stara się, aby piękno było dostępne dla każdego.

L’oreal to wysoka jakość w przystępnej cenie

L’Oreal Paris zobowiązuje się do wspierania kobiet w wyrażaniu swojej indywidualności. Firma produkuje kosmetyki w wielu kategoriach. Po pierwsze, barwniki do farbowania włosów w domu, które pozwalają się cieszyć chwilowym, albo długotrwałym efektem. Najpopularniejsze produkty z serii Elseve są perfekcyjnym środkiem do pielęgnacji różnych rodzajów włosów. Poza tym L’Oreal Paris oferuje produkty do pielęgnacji skóry twarzy. Istnieje szeroki wybór produktów dostosowanych do różnych etapów pielęgnacji, od oczyszczania i nawilżania aż do przygotowania pełnego makijażu. Wszystkie zostały stworzone z myślą o potrzebach różnych typów skóry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here