Kawiarnie i restauracje w krakowskiej Galerii Bronowice

0
1777
Kawiarnie i restauracje w krakowskiej Galerii Bronowice

Czy dobra i chętnie odwiedzana galeria handlowa to tylko liczne sklepy z szerokim asortymentem? Oczywiście nie! Wielu klientów nie wyobraża sobie zakupów bez miejsca zabaw dla ich dzieci oraz lokalu na dłuższy lub krótszy posiłek czy znakomitą kawę.

W tym przypadku skupimy się na dwóch ostatnich aspektach oraz przedstawimy szeroką ofertę dobrze wszystkim znanej krakowskiej Galerii Bronowice.

Dla wielbicieli szybkiego jedzenia

Nie ukrywajmy, wiele osób podczas zakupów nie ma zbyt wiele czasu. Z tego względu często decydują się tylko na posiłki w restauracjach szybkiej obsługi. W przypadku Galerii Bronowice mają oni do wyboru zarówno McDonald’s, jak i KFC. Jeżeli jednak oferty tych dwóch restauracji nie przypadną im do gustu, mogą również zdecydować się na równie popularny wśród gości Galerii Sevi Kebab. Niskie ceny oraz duża popularność kuponów w przypadku dwóch pierwszych lokali na pewno zachęcają do ich odwiedzenia!

Jeżeli jednak żadne z tych miejsc nie przypadnie Wam do gustu, zapraszamy również do odwiedzenia Subway, gdzie na każdego czekają pyszne kanapki.

Restauracje

Nie wszyscy jednak zdecydują się na szybkie jedzenie. Wiele osób poszukuje zupełnie innych smaków, jednak i oni nie będą rozczarowani. W takim przypadku warto zdecydować się na bardzo popularną Restaurację Polakowski czy restaurację Sphinx. W jednym i w drugim przypadku każdy klient może liczyć nie tylko na szeroki wybór, ale również naprawdę niskie ceny.

Rozczarowani nie będą również ci, którzy oczekują prawdziwie włoskich smaków, czeka na nich bowiem Pizzeria Trattoria Due Tavoli. To prawdziwie włoskie miejsce, przepełnione klimatem tego kraju. Oczywiście na klientów nie czeka sama pizza, mogą oni bowiem zdecydować się na znacznie więcej pozycji z karty, jak choćby na popularne i pyszne makarony.

Co jednak w przypadku, gdy mamy ochotę na coś prawdziwie egzotycznego? W takiej sytuacji zachęcamy do poszukania restauracji Akasaka. Jak sama nazwa wskazuje, możemy liczyć w niej na kuchnię azjatycką, w tym przypadku mowa stricte o kuchni koreańskiej. Zapraszamy to zwłaszcza fanów owoców morza, ale nie tylko!

Czas na doskonałą kawę!

Wiele osób nie wyobraża sobie bez niej nie tylko przerwy w pracy czy w ciągu samego dnia, ale również w trakcie samych zakupów. W przypadku Galerii Bronowice goście mają bardzo szeroki wybór – nie dość, że samą kawę możemy zakupić zarówno w restauracjach szybkiej obsługi, jak i w tych wymienionych przed chwilą, to do dyspozycji klientów pozostają jeszcze takie lokale jak So!Coffee, Costa Coffee czy Nakielny. W tej ostatniej możemy liczyć oczywiście nie tylko na, chociażby, znakomite espresso, ale również szereg doskonałych wypieków, które na pewno będą idealnym dodatkiem do naszej ulubionej kawy.

Czas na coś słodkiego

Jeśli już wspomnieliśmy o wypiekach, nie możemy nie pójść za ciosem i nie wspomnieć o innych słodkościach, które czekają na nas w Galerii Bronowice. Z racji tego, że mamy lato, skupmy się na lodowej ofercie. Oczywiście wiele lodów czy innych chłodnych słodyczy znajdziemy zarówno w McDonald’s, jak i KFC, nie możemy zapominać, że na miejscu czeka na nas również Grycan, Ice Rolls Lody Tajskie czy Lody Everybody. W tych przypadkach zawsze możemy liczyć na jakość na najwyższym poziomie.

Same lody tajskie polecamy ze względu na sposób ich przygotowania – nie jest on standardowy, a same lody powstają wprost na naszych oczach! Za to w Lody Everydoby zawsze możemy liczyć na inne, wspaniałe smaki.

Przerwa w zakupach dla każdego

Jak widać, każdy będzie miał w czym wybierać. Niezależnie od tego, czy najdzie nas mały lub duży głów, a może po prostu ochota na coś słodkiego – za każdym razem znajdziemy miejsce, w którym uda nam się kupić to, na co akurat mamy ochotę. Na mały odpoczynek idealna będzie też kawa z jednego z wymienionych miejsc.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych ofert każdego z lokali, a ich pełny spis znajduje się oczywiście na stronie internetowej Galerii Bronowice – www.galeriabronowice.pl, w zakładce Restauracje.

centrum handlowe w Krakowie

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here