Jaki film na Netflix?

0
1313
Jaki film na Netflix?

Netflix jest platformą umożliwiającą oglądanie bez limitów seriali oraz filmów w ramach abonamentu.

Sukces Netflixa i gwiazda wrocławskiego kina

Netflix wyparł nie tylko i telewizję, ale i chodzenie do kina. Cóż, oglądanie serialów w wysokiej jakości jest możliwe z poziomu naszego salonu, dlaczego by z tego nie korzystać? Netflix to nie tylko interesujące seriale, ale również filmy!

Teraz nikogo nie obchodzi repertuar kin. Wrocław ma dla nas niespodziankę – to tam powstaje pierwszy polski serial na Netflixie, w reżyserii Agnieszki Holland. Chcesz wziąć w nim udział? Wystarczy, że zostaniesz statystą, a może i gwiazdą?

Najnowszy repertuar kina we Wrocławiu znajdziesz na https://ohkino.pl/wroclaw/repertuar/.

Lista najlepszych filmów

Aż do kości

To wstrząsający film o anoreksji i bulimii, pierwszy pokazujący na tak wielką skalę problem  powracającej choroby, walki z własnymi lękami. W filmie przedstawiona jest również pozytywna strona – naprawienie trudnych relacji z rodzicami, siostrzana miłość.

Film opowiada o życiu młodziutkiej, dwudziestoletniej dziewczyny cierpiącej po raz kolejny z powodu nawrotu choroby – anoreksji. Nie chce współpracować, ale zdecydowanie jej macochy powoduje, że podejmuje się niekonwencjonalnej terapii w ośrodku.

Ładunek

To najnowsza z produkcji Netflixa, która spodoba się fanom klasycznych, amerykańskich horrorów. Już zyskuje bardzo pozytywne opinie. Australię opanowała epidemia, a chorzy stają się Zombie. Ojciec, aby ratować swoją maleńką córeczkę, postanawia wyruszyć w podróż w poszukiwaniu kogoś, kto będzie mógł się nią zaopiekować.

1922

Film ten nakręcono na podstawie nowel Stephena Kinga. To przerażający horror, opowiadający o statecznej rodzinie, która tylko pozornie była szczęśliwa. Gdy żona postanawia odejść od swojego męża – farmera i sprzedać ziemię, ten postanawia ją zabić i wrzucić do piwnicy, by szczury zajęły się jej ciałem. A co się stanie dalej? Cóż, szczury staną się niemałym problemem…  Jeśli lubicie się bać, ten film jest dla was.

Gra Geralda

Także napisany na podstawie twórczości Stephena Kinga. Realizacja należąca do rodziny dreszczowców, jednak z mocno podkreślonym portretem psychologicznym głównej bohaterki. Mąż przykuwa ją do łóżka kajdankami w ramach małżeńskich igraszek, jednak w trakcie umiera na zawał serca. Bohaterka zostaje sama ze sobą w pustym domu, gdzie musi znaleźć sposób na uratowanie siebie z tej okropnej sytuacji.

Mudbound

Obraz amerykańskiej prowincji z lat czterdziestych ubiegłego wieku jeszcze nigdy nie został przedstawiony tak realistycznie i doszczętnie. Oparty na powieści Hillary Jordan, która poruszyła w niej problem dyskryminacji rasowej rozgrywającej się w czasach po II wojnie światowej.

Źródła:

  1. http://www.nasze-domy.com/filmy-ktore-daja-do-myslenia – Filmy które dają do myślenia [stan z 2018-11-15].
  2. http://www.domowyogrod.com/jak-spedzic-niedziele-z-rodzina – Jak spędzić niedziele z rodziną? [stan z 2018-11-04].
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here