Diety oczyszczające

0
1906

Diety oczyszczające organizm, to diety krótkotrwałe, powinny nie przekraczać tygodnia. Dieta taka zależy od wieku osoby chcącej się oczyścić z wielu toksyn które w jej organizm zanieczyszczają, od pory roku i stanu zdrowia. Dieta oczyszczają nie jest zalecana do kobiet w ciąży, osobom w podeszłym wieku oraz dzieciom i młodzieży, gdyż jeszcze rosną, i dojrzewają.

Dieta w okresie zimowym może doprowadzić do zasłabnięć i omdleń, do ogólnego złego samopoczucia. Najważniejsze, przed rozpoczęciem diety oczyszczające należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym i zrobić podstawowe badania. Do diety oczyszczanej organizm należy się przygotować odpowiednio, nie można na nią przejść z dnia na dzień. Na samym początku należy wyeliminować cukier i tłuszcze, najlepiej żeby to było tak 7 dni przed dieta. Taką dietę najlepiej stosować na urlopie, w czasie wolnym ,ponieważ może ona osłabić organizm, wybierz taki czas gdzie nie musisz być bardzo aktywny np. w szkole czy w pracy. Najgorszą opcja oczyszczania organizmu jest głodówka. Na końcu pozostaje wybór odpowiedniej diety oczyszczającej np. dieta sokowa lub Dr Dąbrowskiej.
Na diecie na pewno kilka kilogramów zbędnych powinno spaść, lecz nie jest to odchudzanie, tylko oczyszczanie organizmu z toksyn. Nie może taka dieta oczyszczająca się przedłużać, i nie ma za zadanie odchudzić człowieka. Przedłużanie diety oczyszczającej może mieć złe i przykre skutki dla osoby oczyszczającej się, szczególnie dla jej zdrowia. Należy dobrze się zastanowić czy chce się wytrwać w diecie oczyszczającej i czy rzeczywiście jest Ci ona potrzebna.

dbamourode.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here