Casio G-Shock: zegarek, który pomoże ci podczas każdej wyprawy

0
761
Casio G-Shock

Lubisz wyprawy w nieznane? Jeśli tak, na pewno chciałbyś też, aby podczas każdej z nich towarzyszyły ci jak najlepsze sprzęty i gadżety, które pomogą w podążaniu właściwą drogą, ale też pomogą ci kontrolować różnorodne parametry. Jednym z takich sprzętów może być zegarek Casio G-Shock, który został stworzony specjalnie dla aktywnych mężczyzn.

Kultowy zegarek, który króluje na rynku od 40 lat!

Zegarek G-Shock marki Casio pojawił się po raz pierwszy na rynku w latach osiemdziesiątych XX wieku. Już jego pierwsza edycja podbiła serca użytkowników, a każda kolejna przyczyniała się do zwiększenia sukcesu tego modelu oraz samego producenta. Jego największymi zaletami były unikatowy w tamtych czasach design i niezwykła odporność, dzięki której mógł przetrwać bez najmniejszych uszkodzeń nawet upadki z pewnej wysokości. Jego dodatkowym atutem były pojawiające się powoli dodatkowe funkcje, których liczba w każdym kolejnym modelu wzrastała.

Nikt na pewno nie zaprzeczy temu, że zegarek G-Shock zawsze wyznaczał trendy wśród sportowych modeli innych marek i narzucił im ich specyficzny, masywny wygląd. Dziś nie jest inaczej – wciąż klienci najchętniej wybierają właśnie niezawodny produkt marki Casio, który wciąż wyróżnia się na tle konkurencji swoją niezawodnością i idealnym dopasowaniem do sportowego stylu życia.

Sportowe funkcje dla wędrowców

Będąc miłośnikiem pieszych wędrówek bez wątpienia świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak potrzebna jest dobra orientacja w terenie, a także możliwość podążania w wybranym kierunku nawet wówczas, gdy szlak niespodziewanie się urywa w środku lasu. Nie jest to przecież rzadkością na polskich trasach. Oprócz dobrej mapy, doskonałym źródłem informacji mogą być w tym przypadku kompas i wysokościomierz, które szybko pozwolą ci określić kierunek dalszej wyprawy i uświadomią, jak wysoko zawędrowałeś. To przydatne funkcje zwłaszcza dla osób, które nie ufają sygnałowi GPS w telefonach komórkowych, który w pewnych partiach gór może niestety tracić zasięg.

Jednak nie tylko odnajdywanie się w terenie jest ważne dla miłośników pieszych wycieczek. Równie istotna jest dla nich możliwość oceny pogody i jej przewidywanie, które pozwoli uchronić się w górach przed przykrymi niespodziankami. Również w tym przypadku zegarek Casio G-Shock Mudmaster, dostępny na stronie https://minuta.pl/zegarki-casio-g-shock, nie zawiedzie oczekiwań. Wbudowano w niego barometr i termometr, które szybko umożliwią ocenę tych podstawowych parametrów – ponownie bez sięgania po telefon, który może nie mieć połączenia z internetem, przez co nie pokaże żadnych informacji.

Inne atrakcyjne i pomocne funkcje

Zegarek Casio G-Shock Mudmaster oferuje znacznie więcej przydatnych opcji. Przede wszystkim posiada możliwość połączenia go ze smartfonem dzięki opcji Bluetooth. Dodatkowo ma podświetlaną tarczę, która ułatwia korzystanie z niego w ciemności. Z kolei dzięki technologii Neorbite jego tarcz będzie lekko luminescencyjna już po bardzo krótkiej ekspozycji na światło.

Przydatnymi funkcjami mogą być także stoper, datownik czy kalendarz. Z kolei dzięki alarmom nawet najbardziej zapominalscy będą w stanie lepiej zorganizować swój czas. Dzięki temu zegarek ten na pewno spełni oczekiwania niejednej osoby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here