Zakupy: samemu czy w towarzystwie?

0
1693

Prawdziwa przyjaciółka jest przy tobie zawsze: gdy potrzebujesz się komuś wygadać, gdy chcesz iść do kina, na obiad czy imprezę, kiedy przygotowujesz się na randkę i gdy denerwujesz się ważnym egzaminem lub rozmową o pracę. Z przyjaciółką możesz również iść na zakupy – szczerze doradzi ci, co będzie dla ciebie najlepsze, a czego nie powinnaś kupować. Razem z nią, bratnią duszą, możesz podbijać galerie handlowe! Warszawa posiada ich wiele, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Dlaczego zakupy z przyjaciółką są lepsze, niż te samotne?

Unikniesz nieudanych wyborów

Robiąc samotne zakupy, znacznie zwiększamy ryzyko modowych wpadek. Wiele kobiet kieruje się aktualnie panującymi trendami i koniecznie chce mieć w swojej szafie to, co szeroko pojęta większość. Niestety, nie zawsze każda z modnych aktualnie rzeczy będzie pasowała na przykład do naszego typu figury. Same możemy nie być zbyt obiektywne, a panie w sklepie twierdzą, że we wszystkim wyglądamy perfekcyjnie, bo zależy im na sprzedaniu towaru. W takich chwilach nieocenioną pomocą jest przyjaciółka, która obiektywnie oceni, jak wyglądamy w danym ciuchu – i jeśli coś nam nie pasuje lub zwyczajnie wyglądamy w tym źle, to śmiało nas o tym poinformuje.

Zrelaksujesz się

Stres to nieodłączny element codziennego życia. Wiele kobiet z powodzeniem może zredukować jego poziom za pomocą zakupów. Jak podają badania, zakupy niwelują stres i skutecznie poprawiają humor. Po trudnym dniu lub tygodniu zakupy z przyjaciółką mogą okazać się nieocenionym ukojeniem skołatanych nerwów. W celu udanych zakupów warto wybrać galerie handlowe – Warszawa ma ich przecież całe mnóstwo, a w większości z nich po udanym shoppingu można pójść na kawę, ciastko albo do kina. To gwarancja relaksu i przyjemności!

Spędzisz miło czas

Nasza przyjaciółka nie bez powodu jest nam tak bliska. Nie ma wątpliwości, że świetnie się z nią rozumiemy i najpewniej mamy zbliżone zainteresowania. Miło spędzony czas pozwoli nam doskonale się zrelaksować. Możemy poprzymierzać zabawne ciuchy, które zupełnie do nas nie pasują i zrobić sobie w nich pamiątkowe zdjęcie. Samotnie takie rzeczy nie będą ani fajne, ani specjalnie rozrywkowe, ale z przyjaciółką – jak najbardziej! Za kilka miesięcy lub lat takie zdjęcia rozbawią nas do łez, przywołają moc miłych wspomnień i poprawią nam humor, gdy akurat mamy gorszy dzień.

Galerie handlowe w Warszawie? Nie tylko zakupy!

Galerie handlowe w Warszawie i innych miastach oferują o wiele więcej, niż tylko zakupy. W takim miejscu możemy zjeść posiłek, zagrać w coś (np. w kręgle lub bilard), iść do kina lub wziąć udział w licznych tematycznych warsztatach. W centrum handlowym, razem z przyjaciółką, na pewno nie będziemy się nudzić.

Jedną z najciekawszych warszawskich galerii handlowych jest Klif. To centrum handlowe z licznymi markowymi sklepami oraz punktami usługowymi. Wybierając się do Klifu z najlepszą przyjaciółką, na pewno znajdziemy w nim rozrywkę na wiele godzin. Z Klifem też możesz się zaprzyjaźnić

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here