Tanie perfumy damskie – gdzie je kupić?

0
1385
Tanie perfumy damskie - gdzie je kupić?

Mało która kobieta może sobie pozwolić na wydanie kilkuset złotych na jedno opakowanie perfum. Prawdziwe perfumy damskie, te oryginalne i markowe, są niestety dość drogie, choć za ich wysoką ceną kryje się niesamowita trwałość i idealnie skomponowane nuty zapachowe. Ciekawe aromaty można jednak uzyskać za znacznie niższą kwotę pieniędzy. Gdzie zatem ich szukać, aby nie przepłacać na perfumach?

Targowe stoiska przepełnione są rozmaitymi i bardzo tanimi kosmetykami. Wystarczy udać się na targ organizowany na wiosce lub poszukać go na obrzeżach dużych miast i odwiedzić kilka popularniejszych stanowisk, przy których zwykle ustawiają się długie kolejki pań. Perfumy sprzedawane w takich miejscach kosztują przeważnie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Występują w różnych formatach – najmniejsze flakoniki kryją w sobie ok. 15 ml aromatycznej mikstury i pozwalają na przetestowanie zapachu przed zakupem jego pełnowymiarowej wersji. To zresztą idealny sposób na jednorazowe zdobycie kilku odmiennych aromatów. Kobieta może je później na spokojnie przetestować i zobaczyć, jak pachną one na jej ciele.

Straganowe perfumy damskie są więc bardzo tanie, ale mają jedną poważną wadę – bywają bardzo nietrwałe. Już po kilkudziesięciu minutach całkowicie się ulatniają bądź, co gorsza, pozostawiają po sobie na skórze nie do końca przyjemny aromat. Lepiej zatem mimo wszystko inwestować w nieco droższe kosmetyki. Nie muszą to być wcale perfumy kosztujące kilkaset złotych, ale przydałoby się przeznaczyć na nie przynajmniej te sto złotych. W takiej cenie występuje większość perfum dostępnych w popularnych drogeriach. Są one bardzo zróżnicowane, dlatego każdy z nich może zaskoczyć potencjalną klientkę nietypowym zapachem. Warto też wybrać dla siebie idealny kosmetyk w drogerii i perfumerii, a potem wrócić do domu i poszukać go w sklepach internetowych. Zazwyczaj sprzedawane w nich produkty mają niższe ceny. Jest to kolejny sposób na zdobycie tanich i dosyć dobrych jakościowo perfum damskich.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here