Rolki K2 w sklepie Ski-Sport

0
863
Rolki

Wiosna to okres, w którym większość z nas odkłada nart do szafy i wyciąga z nich rolki. Naturalnie wciąż są miejsca w Europie, gdzie, nawet latem można pojeździć na nartach (Alpy) jednak w naszym kraju do łask wracają sprzęty do uprawiania sportów letnich. Obok rowerów największą popularnością cieszą się rolki, które również mogą z powodzeniem zastępować przyjemność z zimowej jazdy na łyżwach. Tak samo jak nie kupujemy nart produkowanych przez nieznane firmy, tak samo nie powinniśmy kupować rolek od producentów, którzy są szerzej nieznani rolkarskiemu światu. Przykładem firmy, która doskonale od wielu lat radzi sobie na rynku jest marka K2 produkująca rolki dla zawodowców i amatorów. Zapraszamy do, krótkiego zapoznania się z ofertą K2, bo warto wybierać sprawdzony sprzęt.

K2 jest firmą, która wielu osobom kojarzy się z produkcją snowboardów oraz nart i jest to dobre skojarzenie, gdyż jest to główny trzon firmy, ale marka zyskała również uznanie w świecie sportów letnich za sprawą swoich rolek. Czy rolki K2 są najlepsze na świecie? Tak daleko idącej opinii nie wypada wygłaszać, zwłaszcza że na rynku są inne firmy, które również produkują wysokiej jakości sprzęt, a do tego jeden model rolek może komuś pasować bardziej lub mniej. Firma K2 Sport wywodzi się ze stanów zjednoczonych, a jej historia sięga lat 60 minionego wieku.

Rolki K2 produkowane są dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci o różnym stopniu zaawansowania. W przypadku rolek K2 trudno nie wspomnieć o technologii Soofboot umieszczonej we wewnętrznej wkładce. Mamy tutaj do czynienia z oddychającą wkładką, która jest odpowiednio utwardzona, ale gwarantująca, że but jest bardzo miękki a co za tym idzie wygodny. Obok wygody istotną rolę odgrywa również podwyższone bezpieczeństwo i mniejsze ryzyko skręcenia kostki. Natomiast wykorzystanie systemu wentylacji Vortech jest gwarancją, że wilgoć ze stopy będzie odprowadzana w możliwie najlepszy sposób, dzięki czemu będzie można cieszyć się w pełni komfortową jazdą w nawet upalne dni.

Firma K2 naprawdę przykłada dużą uwagę do jakości swoich produktów na co przykładem jest system sznurowania BOA pozwalający zapiąć but w krótką chwilę. Przemyślane rozłożenie zapięć to gwarancja, że but nie będzie za bardzo uciskał, a jednocześnie będzie na tyle stabilnie przylegał do stopy, że ta będzie odpowiednio usztywniona.

Rolki K2 dostępne są w szerokiej gamie profilowej tzn. można znaleźć rolki do jazdy fitnessowi, rekreacyjnej, agresywnej czy dowolnej. Wybór ma znaczenie nie tylko pod kątem łatwości nauki jazdy, ale również komfortu, bezpieczeństwa i ceny. Najlepsze w rolkach K2 jest to, że sprawdzą się doskonale niezależnie od płci, wieku czy umiejętności, w ofercie amerykańskiej firmy, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli lubisz jeździć w grupie albo rodzinnym gronie i szukasz firmy produkującej rolki dobrej jakości, które zapewnią satysfakcję z jazdy wszystkim członkom Twojej grupy to K2 wydaje się być dobrym wyborem.

Dlaczego rokli?

Rolki to doskonała forma aktywnego spędzania czasu, a jak pokazują badania, są one najlepszą formą na spalanie zbędnych kalorii, deklasują rower, deski czy hulajnogi. Rolki w zastosowaniu rekreacyjnym są również dużo bezpieczniejsze od roweru, gdyż osiągane prędkości są niższe a ewentualny upadek jest z niższej wysokości.

Rolki to również łatwiejsze aspekty techniczne jak ich przechowywanie i wyciąganie. Rolki nie potrzebują osobnego miejsca do przechowywania mogą stać równie dobrze na przedpokoju obok butów jak i zmieszczą się do nawet najmniejszych szaf. Ta ich kompaktowość zachęca do aktywnego spędzania czasu, wystarczy założyć je na nogi w 2 minuty i można jeździć. Rolki są bardzo lekkie więc pozwalają na nawet długą jazdę bez odczuwania zmęczenia w stopach.

Warto również zaznaczyć, że są bardzo przyjazne dla osób początkujących. Regularna nauka jazdy na rolkach, może sprawić, że już po pierwszej przejażdżek będziemy czuć się dużo pewnie, a jeżeli mamy praktykę związaną z jazdą na łyżwach, to bez cały proces przestawienia przyjdzie jeszcze szybciej. Choć nie da się ukryć, że rolki najlepiej sprawdzają się na płaskich asfaltowych powierzchniach, jazda po brukowanym chodniku nie jest tak samo przyjemna. Można jednak z tym walczyć wybierają rolki o szerszych kółkach.

Gdzie kupić rolki K2?

Rolki K2 nie są dostępne w większości sieciowych marketów, ze względu na swoją cenę, chociaż pojedyncze modele można zapewne w niektórych sieciach w dziale sportowym odnaleźć. Rolki K2 nie są drogie, ale też nie jest to najtańsza półka cenowa. Spokojnie można uznać, że mówimy tu o dobrej relacji jakości do ceny. Produkty firmy K2 znajdziesz np. w sklepie Ski-Sport, który w swojej ofercie posiada również rolki innych producentów. Wybór rolek K2 jest gwarancją satysfakcji oraz wyboru produktu wysokiej jakości, więc jeżeli jeszcze nie masz swoich rolek to na co czekasz?!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here