Polski rynek odzieży sportowej – technologie produkcji

0
2134
Polski rynek odzieży sportowej - technologie produkcji

Uprawiając sport potrzebujemy odzieży, która posiada specjalne właściwości. Odzież sportowa musi być nie tylko komfortowa, ale też pozwalać ciału oddychać i chronić przed różnymi warunkami pogodowymi.

Polski producent odzieży sportowej CUNA produkuje ubrania według trzech technologii, żeby zapewnić swoim konsumentom wygodę i komfort podczas treningu. Marka proponuje różnego rodzaju ubrania, które są dopasowane do potrzeb sportowców. W swojej ofercie CUNA posiada stroje do uprawiania sportów zarówno indywidualnych, jak i zespołowych, między innymi siatkówka, piłka ręczna, kolarstwo, snowboard oraz narciarstwo.

Technologia LifeStyle

Jedną z technologii implementowaną przez CUNA jest LifeStyle. Obejmuje ona właściwości materiałów, z których są szyte ubrania sportowe. Podczas produkcji marka stosuje włókna naturalnego pochodzenia. Wysoka jakość wykorzystywanej bawełny sprawia, że wszystkie artykuły tekstylne posiadają wysoki poziom oddychalności. Właśnie ona jest jedną z najważniejszych dla sportowców właściwości.

Technologia QuickDry

Miłośnicy aktywności sportowej preferują ubrania, które nie przeszkadzają podczas treningu. Tekstylia marki CUNA są lekkie i miękkie oraz świetnie radzą sobie z odprowadzaniem potu. Ponadto ubrania są szybkoschnące, utrzymując suchość skóry.

Technologia UnderProtection

Zawodnicy uprawiający sport na zewnątrz potrzebują dodatkowej ochrony przed promieniami słonecznymi. Produkowane według technologii UnderProtection ubrania posiadają ochronę UV50+, zabezpieczając sportowców przed rakiem skóry, którzy są narażeni na negatywne oddziaływanie promieni słonecznych przez dłuższy okres czasu. Dodatkowo odzież sportowa CUNA projektowana na potrzeby uprawiania sportów zimowych zapewnia ochronę przed wiatrem i niepogodą.

Technologia UnderProtection sprawia, że ubrania są cienkie lecz wytrzymałe. Dzięki cztero-stronnemu rozciąganiu odzież nie krępuje ruchów i pozwala na różnego rodzaju ćwiczenia. Ubrania CUNA są zszyte za pomocą elastycznych szwów, które rozciągają się razem z tkaniną i są ułożone tak, aby zapewnić jak największy poziom komfortu podczas aktywności sportowej.

CUNA trzyma się własnych standardów produkcji jakościowej odzieży sportowej, żeby dostarczać do swoich konsumentów najlepsze rozwiązania. Ponadto marka ciągle doskonali stosowane metody, podążając za najnowszymi trendami w świecie mody, sportu i technologii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here