Gdzie zagrać w padel na Podkarpaciu?

0
1619
Gdzie zagrać w padel na Podkarpaciu

Być może nawet nie wiesz, że niedaleko Twojego miejsca zamieszkania, spotkania biznesowego czy wakacyjnego wyjazdu znajduje się boisko do padla. Jeżeli spędzasz czas w województwie podkarpackim, to w miejscowości Turbia czeka na Ciebie klub Carthagowola, a w nim kort do padla. Obiekt znajdziesz przy ulicy Akacjowej 1.

Padel Podkarpacie – kort w Turbii

Jeżeli szukasz korta do gdy w padel to zapewne wiesz już co nieco na temat tej fascynującej dyscypliny sportowej. Dobrze się składa, że na terenie Twojego województwa funkcjonuje już miejsce, gdzie można zagrać z przyjaciółmi lub nieznajomymi, a także zasięgnąć lekcji. Padel Rzeszów i okolice rozwija się tutaj całkiem prężnie, co jest zapewne zasługą dostępu do nowoczesnej infrastruktury sportowej.

Jest to kort trawiasty, zlokalizowany w bardzo atrakcyjnym otoczeniu. Nie tylko można tu grać w ciepłym sezonie, ale też korzystać z innych atrakcji takich jak sauna, prysznic z hydromasażem, jaccuzzi, plac zabaw dla dzieci czy przyrządy do kalisteniki.

Na terenie kortu działa też wypożyczalnia, gdzie znajdziesz rakiety, piłki do padla oraz inne potrzebne do gry akcesoria.

Kiedy czynny jest kort w Turbii?

Otwarcie kortu w Turbii jest sezonowe z uwagi na to, że jest to obiekt otwarty. Aby złe warunki atmosferyczne nie przeszkadzały graczom, mogą oni rezerwować kort od 1 maja. Dostępny jest przez cały tydzień, także w dni świąteczne, w godzinach od 9 do 23.

Koszt wynajęcia kortu do padla

Cena za korzystanie z kortu do padla waha się w zależności od dnia tygodnia i godziny. W dni powszednie między 9 a 16 koszt to 20 zł. Dwukrotnie więcej zapłacimy za kort w godzinach 16 do 23 oraz w weekendy.

Potencjał padla na Podkarpaciu

A może patrzysz na padel nie jako na dyscyplinę, którą warto uprawiać, lecz sposób na biznes? Bardzo słusznie, ponieważ jest to doskonała okazja do zainwestowania we własnym kort. Szczególnie, mając na uwadze to, że na terenie całego województwa funkcjonuje tylko jeden taki ośrodek, warto rozważyć budowę kolejnego.

Turbia koło Stalowej Woli to niewielka miejscowość. Trudno oczekiwać, że na treningi kilka razy w tygodniu będą tu przyjeżdżać mieszkańcy Przemyśla czy Rzeszowa. Możesz zatem wyjść im naprzeciw i przy współpracy z Padel Team powołać do życia nowe korty.

Padel blisko Ciebie

Mieszkańcy województwa podkarpackiego mogą też korzystać z kortów znajdujących się w sąsiednich lokalizacjach. Np. w Małopolsce jeden z kortów działa koło Tarnowa, gdzie bliżej mają mieszkańcy zachodnich części województwa. Oczywiście najlepiej jest wcześniej skontaktować się z wybranym obiektem, aby dowiedzieć się o jego dostępności i dokonać rezerwacji. 

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here