Dobre porady

0
1584

Kasza bulgur – właściwości odżywcze tego produktu są znane głównie ludziom na dalekim wschodzie.Obok ryżu, to właśnie ta kasza jest głównym składnikiem ich diety. Obniża ona poziom cukru we krwi, wspomaga pracę naszego schorowanego serca, koi nerwy. Charakteryzuje się dużą zawartością błonnika, potasu i fosforu. Oczywiście ma też w sobie duże ilości magnezu.Ponadto jest skarbnicą kwasu foliowego, tak ważnego dla kobiet w ciąży.
Dieta wyszczuplająca nogi. Jak schudnąć z ud i łydek?
Każdą dietę powinniśmy stosować z głową i nie robić nic radykalnie, tak aby nasz organizm pomału przystosował się do innego trybu dziennego. Jeżeli chcemy mieć zgrabne nogi powinniśmy jeść takie pokarmy, które zawierają dużo błonnika i dużo białka. Podczas odchudzania raczej omijamy białe węglowodany, czyli makaron i białe pieczywo. Skakanie na skakance jak i jazda rowerem, to ćwiczenia, które pomagają szybko schudnąć z ud.
Czym grożą nieleczone infekcje dróg moczowych?
Ze względu na anatomię dróg moczowych kobiet, to one częściej zapadają na taką infekcję. Oczywiście mężczyźni też są podatni na tę chorobę, ale w nieco mniejszym stopniu. Częste wydalanie moczu, zaparcia i bóle w dolnej części brzucha, to objawy tej groźnej choroby. Możemy mieć wtedy gorączkę i dreszcze. Nie należy tego lekceważyć i szybko udać się do naszego, profesjonalnego lekarza. Leczenie chorób pęcherza moczowego nie jest prostym procesem. Bardzo często wymaga hospitalizacji. Istotną kwestią jest to, na jaki rodzaj infekcji cierpi pacjent.

zabobon.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here