związek jak marzenie

0
336
związek jak marzenie

Przeglądając swoje media społecznościowe często natrafiasz na hasztag ” couple goals”? Marzysz o takim właśnie związku idealnym, ale powoli zaczynasz już wątpić, że coś takiego kiedyś Cię spotka? Nie trać nadziei! Niezależnie od tego, jak dotychczas wyglądały Twoje związki poczuj w sobie głęboką wiarę w to właśnie na Ciebie, gdzieś tam czeka ta wielka i wyjątkowa miłość.
Tak naprawdę nie sztuką jest ją odnaleźć a utrzymać w szczęściu i harmonii oraz sprawić, że miłość ta rozkwitnie.
Aby pewnego dnia stworzyć z kimś piękny i wyjątkowy związek już dziś zabierz się do pracy nad sobą. To właśnie ta praca kiedyś, w trudnych i kryzysowych sytuacjach odpłaci Ci z nawiązką.
Podstawą każdego dobrego związku jest szczerość. Nie mowa tu wcale jedynie o tym, aby nie kłamać, ale też, aby mówić prawdę, nawet kiedy wygodniej wydaje się ją przemilczeć. Aby stworzyć wspaniałą relację mów więcej niż trzeba. Mów jednak o rzeczach ważnych i znaczących.
Bezsensowna paplanina, narzekanie czy prowokacje nie zagwarantują Ci szczęśliwego pożycia. Pracując nad sobą postaraj się także zadbać o swoje własne poczucie wartości. Pokochaj siebie najpierw, aby następnie mógł pokochać Cię ktoś inny. Nie pozwalaj, aby zazdrość i niepewność sprawowały władze nad Tobą. Uwierz w siebie i w to, że zasługujesz na związek jak ze snu. Dzięki tej nowo odkrytej prawdzie będziesz wnosić w swoją relację światło zamiast mroku i miłość zamiast zawiści. Już dziś wyrusz w tę podróż życia. Na początku samotnie, aby w odpowiedniej chwili dalej pójść już razem.

alebutik.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here