Sztuczne rzęsy 1 do 1

0
397
Sztuczne rzęsy 1 do 1

Przedłużanie rzęs to zabieg coraz bardziej powszechny. Piękne rzęsy doskonale dopełniają i wykańczają makijaż, ale również doskonale prezentują się solo u kobiet, które stawiają na bardziej naturalny look. To świetne rozwiązanie dla tych, których natura obdarzyła jasnymi lub rzadkimi rzęsami oraz dla tych, którzy chcą się prezentować nienagannie w różnych sytuacjach w życiu codziennym, na przykład na siłowni, na basenie lub zaraz po przebudzeniu. Wiele kobiet wybiera najprostszą metodę na podkreślenie rzęs, jaką jest henna, jednak nie daje ona tak spektakularnego efektu jak przedłużanie rzęs. Przyklejanie gotowych sztucznych rzęs wygląda znacznie lepiej, jednak samo ich doklejanie jest procesem trudnym i wymaga dużej wprawy, ponadto istnieje ryzyko, że w połowie dnia klej może nieco puścić i rzęsy się odkleją. Dlatego najlepszą i coraz częściej wybieraną metodą jest doczepianie pojedynczych rzęs. Efekt utrzymuje się około 3 tygodni, a cena zabiegu oscyluje w granicach 100 – 150 złotych.

Rodzaje sztucznych rzęs

Wyróżniamy trzy rodzaje sztucznych rzęs wykorzystywanych do przedłużania rzęs metodami 1:1, 2:1 czy 3:1.
Najlepszymi rzęsami sztucznymi są rzęsy z futra norki syberyjskiej, które stanowią doskonałą imitację naturalnych rzęs. Mają niemal identyczna grubość, co nasze rzęsy i są lekkie, jednak mają różne długości.
Drugim rodzajem rzęs są rzęsy jedwabne – również lekkie, dają naturalny wygląd, jednak są bardzo miękkie, przez co gniotą się podczas snu i rano trzeba nadawać im odpowiedni kształt przy pomocy specjalnego grzebyka.
Rzęsy syntetyczne to doskonała opcja dla kobiet o skórze delikatnej i skłonnej do alergii. Są mniej elastyczne niż wyżej wymienione i maja bardzo regularny kształt, jednak nie powodują uczuleń, co jest ich niewątpliwą zaletą.

Metoda 1:1

Jest to najpopularniejsza metoda z trzech dostępnych, ponieważ daje naturalny efekt i nie obciąża zbytnio rzęs. Polega ona na przyklejaniu za pomocą specjalnego kleju jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Przy pozostałych metodach są to dwie lub trzy sztuczne rzęsy, przez co efekt jest mocniejszy, ale również nasze rzęsy obciążone.

twardyszparag.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKredki do ust
Następny artykułTusz efekt sztucznych rzęs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here