Rzęsy jedwabne

0
394
Rzęsy jedwabne

Przedłużanie rzęs to bardzo powszechny zabieg w ostatnich czasach. Korzystają z niego zarówno te kobiety, które noszą bardzo wyraźny makijaż, a rzęsy stają się jego dopełnieniem, a także te panie, które stawiają na naturalny wygląd nosząc makijaż „no make up” – długie i podkręcone rzęsy doskonale wtedy podkreślają oko, jednocześnie wyglądając skromnie i naturalnie.
Obecnie w każdym mieście usługi przedłużania rzęs świadczy minimum jedna stylistka, choć przeważnie jest ich znacznie więcej. Jednak przed decyzją co do zabiegu, warto zorientować się, jakie salon posiada opinie. Stylistki bardzo często chwalą się swoimi efektami w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram. Tam też możemy zapoznać się z ocenami, jakie pozostawiły klientki.

Rodzaje rzęs

Wyróżniamy trzy główne rodzaje rzęs, są to rzęsy jedwabne, do których jeszcze wrócimy; rzęsy syntetyczne, które są doskonałym rozwiązaniem dla kobiet mających skłonności do alergii lub też wrażliwą skórę. Rzęsy syntetyczne są jednak tej samej długości i grubości, przez co mogą wyglądać nieco sztucznie w przypadku nieodpowiedniego dobrania metody przedłużania rzęs. Mamy również rzęsy z futra norki syberyjskiej, które są bardzo dobrą imitacją rzęs naturalnych. Mają one różne długości, ale taką samą grubość. Są bardzo lekkie, dzięki czemu nie obciążają włosa.

Rzęsy jedwabne

Ten rodzaj rzęs jest najpopularniejszy, dlatego przyjrzymy mu się bardziej. Rzędy te są wykonane z protein jedwabiu i mają szereg zalet. Pierwszą, niezwykle cenioną to naturalny efekt, który można z ich pomocą uzyskać. Rzęsy jedwabne są grubsze u nasady, dzięki czemu wyglądają jak naturalne rzęsy i nawet przypatrując się z bliska, trudno jest wskazać, które są sztuczne, a które naturalne. Są bardzo lekkie, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w metodach nawet 6 D, a więc tych najbardziej spektakularnych, przeznaczonych na wystąpienia teatralne, pokazy mody, czy sesje fotograficzne. Mają jeden mały minus, mianowicie gniotą się podczas snu. Jednak nie jest to duży problem, ponieważ wystarczy je przeczesać małą szczoteczką i wrócą do swego kształtu.

inaczejmowiac.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here