Legalny bukmacher eWinner – co oferuje graczom?

0
1068
bonus

Na polskim rynku działa obecnie kilku bukmacherów, którzy legalnie prowadzą swoje zakłady w sieci. Do tego grona w ubiegłym roku dołączyła firma eWinner. Jej start był niezwykle dynamiczny – praktycznie od razu zwróciła na siebie uwagę miłośników zakładów bukmacherskich. Jednym z powodów były oferowane przez eWinner bonusy. Nie są one jednak jedynymi zaletami oferty tego bukmachera.

Legalny bukmacher, bezpieczna gra

Firma eWinner to legalny bukmacher, który już w 2018 roku uzyskał niezbędne pozwolenia i licencję Minsterstwa Finansów. To firma działająca na terenie naszego kraju, która również tu odprowadza należne podatki. Dzięki temu nie tylko wspiera polską gospodarkę, ale również dba o to, by użytkownicy jej zakładów nie mieli obaw o legalność gry. Co więcej, to marka, która dynamicznie się rozwija i stawia na wspieranie sportowego środowiska. Nawiązanie współpracy ze znanym koszykarzem Marcinem Gortatem czy wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych to tylko niektóre z działań, które zasługują na uwagę.

Szeroki wybór zakładów bukmacherskich

Kolejną zaletą oferty firmy eWinner jest mnogość i różnorodność zakładów, które możemy zawierać. Na uwagę zasługuje również Custom Bet, czyli opcja, dzięki której użytkownicy sami mogą składać propozycje zakładów. Firma przedstawia na swojej stronie aktualne zestawienia i statystyki, dzięki czemu typowanie wyników staje się znacznie łatwiejsze.

Promocje dla użytkowników – sprawdź bonus eWinner

Wszystko to, co wspomniane zostało wyżej, sprawia, że oferta nowego bukmachera spotkała się z dobrym przyjęciem w środowisku graczy. Jednak to, co najbardziej wpłynęło na popularność firmy, to oferowany przez eWinner bonus. Gracze, którzy zdecydują się na drugą i trzecią wpłatę depozytu, mogą bowiem liczyć na bonus wynoszący dokładnie tyle, ile wpłacili i wydali na grę. Warunkiem jest wpłacenie depozytu o wartości od 20 do 500 złotych oraz wykorzystanie go na zakłady o kursie minimum 2.50. Co więcej, bonus eWinner łączy się również z innymi promocjami. Więcej dokładnych informacji, jak i regulaminy, znajdziecie na oficjalnej stronie eWinnera.

Gdzie szukać aktualnych promocji?

Gracze, którzy zdecydują się na korzystanie z oferty eWinner, mogą bez problemu sprawdzać aktualne promocje i bonusy. Firma dba bowiem o to, by regularnie aktualizować informacje dostępne na stronie internetowej oraz w swojej aplikacji mobilnej. Co więcej, aktywnie prowadzi konta na portalach społecznościowych. Dzięki temu użytkownicy, którzy szukają sposobu na bardziej opłacalną, tańszą lub bezpieczniejszą grę, nie będą mieli problemu ze skorzystaniem z aktualnych bonusów eWinner oraz innych akcji promocyjnych.

Wszelkie propozycje oferowane przez nowego bukmachera, takie jak eWinner bonus, sprawiają, że jest to firma, której ofertą warto się zainteresować. Widać bowiem, że jest to marka, która stara się dopasować w pełni do potrzeb użytkowników i dba o najwyższą jakość swoich usług.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.
Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

Materiał zewnętrzny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here