Jakie etui wybrać na Xiaomi Redmi 8A?

0
496

Modeli z serii Xiaomi jest już tak wiele, że ciężko sobie wyobrazić czym kolejny może odbiegać od pozostałych wypuszczonych już wcześniej na rynek sprzedaży. Jednakże zapotrzebowania klientów ulegają ciągłym zmianom a ich wymagania ciągle rosną. Stając na wysokości zadania producenci starają się udoskonalać nowe modele.

I tak właśnie Xiaomi Redmi 8A wyróżniać ma się świetnym akumulatorem o pojemności 5000mAh. Co pozwoli na swobodne, intensywne użytkowanie go bez konieczności ciągłego ładowania. Poza tym jak u poprzedników duży wyświetlacz ciekawa kolorystyka, zgrabna obudowa.

Stając się już posiadaczami takiego sprzętu nieuniknionym i kolejnym obowiązkowym krokiem powinno być odpowiednio dobranie etui zabezpieczającego, które to pomoże nam perfekcyjnie zadbać o bezpieczeństwo, chroniąc i zapobiegając niepotrzebnym uszkodzeniom.

Etui dzielą się na różne rodzaje.

Back Casy:

Jelly Case, Metal Case, Diamond Case, Hybryd Case, NIllkin Shield….. Są to nakładki zazwyczaj wyprodukowane z wysokiej jakości materiału silikonowego z domieszką Tpu.
Zadaniem jest zabezpieczenie przed zarysowaniem, pobrudzeniem czy innym uszkodzeniem mechanicznym. Nie zmienia znacznie rozmiarów telefonu.

Back Casy

Etui książeczkowe:

Book Case, Fancy Case, Book skóra, Magnet Book, DuxDucis SkinPRo… to z kolei zamykane pokrowce z klapką tylnią i przednią. Niezwykle ładnie prezentują się w spotkaniach biznesowych ale również w sytuacjach codziennych. Skonstruowane w taki sposób, że mogą służyć jako podkładka do telefonu co jest niezwykłym ułatwieniem i wygodą podczas oglądania filmów.

Etui rowerowe:

Te z kolei świetnie będą sprawdzać się w trakcie dalekich podróży jednośladem. Dzięki nim zawsze będziemy mieć naszego przyjaciela jakim jest telefon w zasięgu ręki a także i oczu. Zapewniając mu niezastąpione bezpieczeństwo nawet na krętych i dziurawych drogach.

Etui wodoodporne:

Niezbędnik potrzebny na basenie plaży czy w trakcie niesprzyjającej aury panującej na zewnątrz. Skonstruowany w sposób taki, że żadna kropla wody nie ma prawa dostać się do wewnątrz, chroniąc przed zmoknięciem czy zawilgoceniem.

Specjalna linia pokrowców wodoodpornych pozwala nawet dać nura głęboko pod wodę bez ryzyka zalania telefonu, co pozwala na wykonywanie podwodnych zdjęć.

Szkła hartowane:

Szkiełka to znakomite zabezpieczenie wyświetlacza przed zarysowaniem czy popękaniem. Naklejone szkło jest niemal niewidoczne. Nie utrudnia normalnego działania funkcji dotykowej czy też nie ma wpływu na działanie okienek zewnętrznych telefonu. Za to jest znakomitą powłoką ochronną, która ocaliła już niejeden ekran.

Przy wyborze należy zastanowić się jakiego rodzaju ochrony oczekujemy, aby ta okazała się skuteczna w prowadzonym przez nas trybie życia. Bo dobra ochrona to dopasowana ochrona. W szczególności należy również zwrócić uwagę na materiały użyte do wykonania wszelkich pokrowców, Solidność i precyzja wykonania jest gwarantem dobrego zabezpieczenia. Ważną rzeczą jest też idealne dopasowanie oraz przeznaczenie do konkretnego modelu.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here