Fryzury męskie wygolone boki

0
466
Fryzury męskie wygolone boki

W świcie mody męskiej i męskich trendów królują od kilku sezonów fryzury z wygolonymi bokami. Na ulicach można spotkać wielu mężczyzn z taką fryzurą i tyle samo kombinacji z nią powiązanych. Stylizacja włosów bowiem nie ma żadnych ograniczeń, a efekt końcowy zależy włącznie od woli stylisty lub posiadacza fryzury. Można wybrać bardziej ambitne cięcia, które wymagają odpowiednich preparatów i odpowiednio dużo czasu na ułożenie włosów lub też takie, które wystarczy przeczesać palcami.

Fryzury męskie z wygolonymi bokami

Jak już wspomnieliśmy, wygolone boki są swego rodzaju bazą, wykorzystywaną do wystylizowania innych, oryginalnych fryzur. Oto kilka przykładów:

1. Najmniej wymagającą fryzurą są wygolone boki i tył głowy i nieco dłuższa góra. Bardzo wygodna stylizacja, któa nie wymaga specjalnych zabiegów. Charakterystyczne dla niej jest płynne przejście między długością boków, a górą głowy.

2. Fryzura z przedziałkiem – tutaj już przejście jest bardziej widoczne i podkreślone, żeby nie powiedzieć drastyczne. Włosy na bokach i z tyłu głowy są wygolone, natomiast na górze pozostają znacznie dłuższe, zaczesane na jeden bok z widocznym i wyraźnym przedziałkiem.

3. Elegancki zaczes do tyłu, wybierany najczęściej przez biznesmenów i ludzi sukcesu. Włosy na górze są gładko zaczesane do tyłu, najczęściej z wykorzystaniem żelu lub gumy do włosów. Boki i tył głowy krótko przycięte.

4. Najpopularniejszą wersja tej fryzury, jest tak zwana fryzura „na wikinga”. Idąc na spacer po mieście nie możliwym jest, by nie spotkać ani jednego mężczyzny w takiej fryzurze. Boki i tył głowy standardowo krótko przycięte, natomiast włosy na górze głowy są na tyle długie, że można je związać w kucyk lub kok.

5. Wielu mężczyzn stawia również na naturalność, dlatego dłuższe włosy pozostawione są nieładzie, który oczywiście jest lekko wystylizowany. Najczęściej przy użyciu odrobiny preparatu i dłoni, którą przeczesuje włosy na jedną stronę, jednak ich nie wygładza. Modna jest również burza loków, dlatego mężczyźni, którzy mają naturalnie kręcone włosy, powinni zdecydowanie wybrać taki rodzaj stylizacji.

testersi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here