Możliwości

0
860

Obecnie wokół ćwiczeń fizycznych tworzy się istny kult wyznawczy. Wiele osób uznaje siebie za eksperta w dziedzinie gimnastyki i kulturystyki. Pomijając oczywiście wszystkie inne dziedziny które w ostatnich czasach zaczęły się pojawiać jak grzyby po deszczu. W burzy wymian argumentów i opinii stoi zwykły Kowalski, który chce po prostu zrzucić piwny brzuszek, ale ćwiczeń się nie podejmuje, bo obawia się że zacznie wykonywać ćwiczenie niepoprawnie i nic z tego nie będzie. Może też odczuwać wstyd, że każdy mówi z takim przekonaniem o skuteczności swoich technik, a on sam nie jest pewny czy ćwiczenia, których chce się podjąć coś u w końcu „”dadzą””. Coby czasem czasu nie zmarnować.

Za dużo rzeczy komplikujemy rozstrzygając takie kwestie jak na przykład
Dziecko na siłowni – za i przeciw. To nie jest istotne. Dziecko nie idzie same tylko z tobą. To ty decydujesz ile wyniesie z tego miejsca. A nie wiem jak można by było przekonać dziecko do tego, że siłownia jest zła. Samo zdrowie !! Jeżeli oczywiście nie dasz się zwariować.

Wiele ludzi rezygnuje bo nagle okazuje się, że ćwicząc często ma się zakwasy na drugi dzień. Wielu nie wie jak zlikwidować popękane naczynka na nogach i stwierdza, że ćwiczenia im szkodzą. Weźcie się w garść !!

Nie musicie od razu wyciskać 100 kg. na klatę i biegać półmaraton w 1h i 40min. Waszym celem jest utrzymać zdrowie. A na ćwiczenia można znaleźć czas w każdej chwili swojego życia. Spalanie bez Cardio ? Idź na zakupy ! Figura bez odżywek ? Jedz zdrowo! Myśl i żyj!

panprezent.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here