Dobra maska antysmogowa gwarantem bezpieczeństwa

0
325

Zdrowy, aktywny tryb życia jest nieodłączną gwarancją długiego i szczęśliwego życia, dlatego wiele osób kocha sport i aktywność fizyczną. Bez względu jaką dyscyplinę sportową wybieramy do jej uprawiania potrzebujemy niezbędnego sprzętu i/ lub stroju. Respro – maska antysmogowa jest jednym z elementów niezbędnych w wyposażeniu biegaczy czy rowerzystów. Wychodząc na miasto, każdy sportowiec musi być świadomy niebezpieczeństwa czającego się w powietrzu. Smog, zanieczyszczenia chemiczne czy biologiczne, a także mechaniczne takie jak kurz czy pył mogą przestać mieć znaczenie dopiero po założeniu maski antysmogowej. Sportowcy dbają o wygodne buty z najwyższej pułki, zakładają kostiumy, które mają zapewnić im 100 % komfortu, kupują drogi sprzęt sportowy i niezbędne akcesoria, tymczasem całkowicie zapominają o najważniejszym, czyli o własnym zdrowiu. Zapominają o niedostrzegalnym gołym okiem niebezpieczeństwie, czającym się we wdychanym powietrzu.

Jak działa Respro?

Respro, czyli maska antysmogowa to innowacyjne rozwiązanie zabezpieczające drogi oddechowe każdego, kto decyduje się na uprawianie sportu na zewnątrz, na powietrzu. Ten model posiada aktywny filtr wychwytujący wszelkie możliwe w przestrzeni miejskiej zanieczyszczenia, by dbać o bezpieczeństwo użytkownika. Dwuwarstwowy wkład filtracyjny dzieli się obowiązkami, zewnętrzna część wyłapuje zanieczyszczenia mechaniczne, warstwa wewnętrzna stworzona na bazie węgla aktywnego, wyłapuje szkodliwe substancje chemiczne. Filtr jest wymienny, zatem maseczka po wymianie zabrudzonego filtra może być ponownie użytkowana, a użytkujący może z powrotem cieszyć się bezpiecznym powietrzem.

Bezpieczeństwo i efektowny wygląd

Maska antysmogowa Respro przede wszystkim pełni funkcje zabezpieczające. Producent zadbał jednak, by prócz ochrony, oferowały swobodę użytkowania. Nikt nie chce by niedopasowany element garderoby, uwierał, czy był zbyt luźny. Wszyscy uprawiający sport nad wyraz cenią sobie komfort. Dlatego właśnie maski Respro zaprojektowane są tak, by dopasowały się do każdej twarzy, a noszący cieszył się wygodą i mógł z radością oddać się swojemu hobby. Dużym atutem jest także estetyczny wygląd angielskich masek. A te stworzone są w designerski sposób, nowoczesne i innowacyjne, dostępne w różnych wzorach, kształtach i kolorach sprostają wszystkim wymaganiom. Można dopasować je do sportowej odzieży, by tworzyły zgrany komplet kolorystyczny. Warto sięgać po rozwiązania skuteczne i profesjonalne, by cieszyć się nie tylko sportem, ale również czystym i bezpiecznym oddechem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here