Zastrzyk energii w postaci motywacji

0
127
Zastrzyk energii w postaci motywacji

Od poniedziałku do piątku, od święta do święta? Cykliczna rutyna, która przynosi dochód, ale nic poza tym? Patetycznie zwana „ścieżka kariery” nijak ma się do rzeczywistości? Nie tak powinna wyglądać praca, która przecież zajmuje dużą część naszego życia. Jak zatem sprawić, aby każdorazowy dźwięk budzika o poranku nie wiązał się z frustrującą koniecznością, ale zachęcał do powitania budującego, zawodowego dnia pracy?

Korpo strategia wkracza w małe firmy

System motywacyjny pracowników dotychczas kojarzony był z korporacjami, gdzie presja czasu, oraz natłok obowiązków nagradzane były premiami lub benefitami, napędzającymi pracowników do działania. Takie warunki sprzyjają ciągłemu rozwojowi zawodowemu, ponieważ jeśli pracownik ma dostęp do namacalnych korzyści finansowych, to czuje sens swojego istnienia na danym stanowisku i potrafi czerpać z niego radość. Jednak i małe przedsiębiorstwa coraz częściej zdają sobie sprawę z dowartościowania swoich podwładnych, a właściciele mikrofirm sięgają po narzędzia, które usprawniają pracę, oraz dają źródło dodatkowych korzyści dla pracowników.

Premia nie tylko od święta

Instrumentem, który sprawnie i czytelnie potrafi zintegrować się z każdą firmą, niezależnie od profilu działalności, oraz liczebności pracowników jest platforma https://nais.pl/, która dzięki zintegrowanym systemom pracy, angażuje pracodawcę, oraz zespół do wdrożenia motywacyjnych funduszy w życie firmy. To, co niegdyś nie wychodziło poza strefy korporacji, jest obecnie dostępne dla wszystkich i każdy może poczuć się doceniony. Nie jest przecież tajemnicą, że pochwała szefa daje dużego „kopa” do kolejnych działań, a kiedy jeszcze zostaje poparta nagrodą, działa ze zdwojona siłą. Dlatego właśnie podnoszenie poziomu satysfakcji w postaci obdarowania zasłużonego bonem do ulubionego sklepu, skutkuje nie tylko podtrzymaniu więzi pracownika z firmą, ale i podniesieniu efektywności jego pracy ze względu na dalszą chęć wykazywania się. Od dzisiaj pracownicy nie muszą wyczekiwać wigilijnej premii „na rybę”, ponieważ cykliczność dobrze wykonywanych obowiązków, każdego dnia może przynieść budującą motywację.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here