Zdrowie

0
608

Jeden z zabiegów fizjoterapeutycznych to magnetoterapia. Wykorzystywana jest ona przez lekarzy i rehabilitantów przy rehabilitacji. Magnetoterapia polega na działaniu pola magnetycznego na nasze ciało i jego przenikaniu w jego głąb. Pomaga ona w regeneracji tkanek, wspomaga ich odbudowę, łagodzi ból oraz posiada działanie przeciwzapalne. Główne wskazania do jej przeprowadzania to osteoporoza, reumatyzm, choroby skóry, choroby kobiece oraz nadciśnienie tętnicze. Magnetoterapia jest skuteczna i bezbolesna. Zabieg można wykonywać nawet przez gips czy ubranie.
Laserowe zamykanie naczynek jest bardzo skutecznym działanie na powiększone naczynka krwionośne. Działa ono bardzo szybko, bezboleśnie i co ważne przynosi nam ono trwałe efekty. Laserowe zamykanie naczynek polega na wnikaniu światła lasera wgłąb naszego ciała. Główne wskazania to trądzik różowaty, znamiona naczyniowe, rumień, rozszerzone naczynia na twarzy, punkty rubinowe. Laseroterapia ma jednak przeciwwskazania i niektóre z nich to ciąża, opryszczka, padaczka, świeża opalenizna, bielactwo, łuszczyca oraz wiele innych.
Laseroterapia jest bardzo skuteczna przy wielu chorobach i dolegliwościach. Jest to cała grupa zabiegów terapeutycznych, przy których lekarz używa do działania laserów. Laseroterapia może na przykład usuwać owłosienie, blizny, odmładzać naszą skórę, wybielić nasze zęby, zamykać naczynka w naszej skórze oraz usuwać przebarwienia. Laseroterapia jest bardzo skuteczna i działa szybko na miejsce problemowe w naszym ciele.

zdrowietiens.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here