Zdrowie

0
489

Białko serwatkowe – jakie daje efekty? Jest to białko szczególnie polecane dla sportowców, ponieważ pomaga w naprawie i odbudowie tkanki mięśniowej. Bardzo szybko się wchłania, oraz przede wszystkim dostarcza aminokwasy, których organizm nie jest w stanie sam wytworzyć i muszą być dostarczane z pożywieniem. Białko może być stosowane u każdego kto chce zbudować masę mięśniową, zapewnić sobie optymalną podaż białka w diecie czy przyśpieszyć regenerację po treningu.

Badanie INR – na czym polega badanie krzepnięcia krwi? Badanie INR polega na pobraniu krwi z żyły łokciowej, do badania nie trzeba specjalnie się przygotowywać. Wszystkie leki, który mamy wziąć w dniu pobrania krwi należy skonsultować z lekarzem.
Badanie służy również w diagnozowaniu krwawień, niedoborze witaminy K oraz w ocenie czynności wątroby.

Brodawki wirusowe – rodzaje brodawek i sposoby ich leczenia?
Brodawki dzielimy na 3 grupy:
-brodawki zwykłe
-brodawki stóp
-brodawki płaskie
Niewielkie zmiany skórne można leczyć preparatami kupionymi w aptece, leki hamują namnażanie komórek i przyspieszają regenerację skóry.
Zmiany duże, których nie możemy wyleczyć zewnętrznie wymagają leczenia zabiegowego. Stosuje się krioterapię (ciekłym azotem, podtlenkiem azotu) elektrochirurgiczne usuwanie zmian, laseroterapię i chirurgiczne opracowywanie brodawek.
Brodawki pojawiają się na skórze w postaci grudek o nierównej powierzchni w kolorze skóry lub szarobrunatnym.
Brodawki mogą pojawić się u każdego, dlatego bardzo ważna jest obserwacja skóry, odpowiednia higiena.

pobocza.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here