Systemy motywacyjne pracowników

0
330

Wraz z trendem aktywności sportowej zaczęły powstawać firmy, w których ofercie są pakiety sportowe. Polega to na tym, że podpisując umowę klient może korzystać z sieci obiektów powiązanych z tym programem. Część skierowana jest do klientów indywidualnych, a część do korporacyjnych lub biznesowych. Jednym z najbardziej znanych jest Benefit, który ma na celu przez swoją działalność motywowanie pracowników do lepszej pracy w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Promowana przez niego Karta multisport – jak ją zdobyć? Nie ma możliwości nabycia jej jako osoba cywilna, a jedynie poprzez system motywacyjny w firmie, w której się pracuje. Ewentualnie jako osoba towarzysząca takiej osobie lub jej dziecko.

Ostatnio ofertę Benefitu wzbogacono o darmowe diety różnego typu. Najlepsza z nich to Dieta Hollywoodzka – na czym polega można zobrazować bardzo prosto. Znikome ilości węglowodanów i tłuszczy a stosunkowo duże białek. Jest skuteczna jednak doprowadza do osłabienia ciała i rozdrażnienia psychicznego. Dodatkowo jest całkowity zakaz picia napojów wyskokowych.

Taka dieta bardzo odkwasza organizm. Można to wzmocnić przez używanie sody, która nie tylko ma takie własności. Soda oczyszczona – sposób na piękną skórę twarzy, który już po kilkukrotnym zastosowaniu jest skuteczny. Znikają przebarwiania i oczyszczają się pory. Dodatkowo działa jak peeling złuszczający stary naskórek. Dzięki czemu nasza twarz będzie wyglądać kwitnąco, a na pewno młodziej niż do tej pory. Sama kuracja jest bardzo tania i prosta.

yooki.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDieta
Następny artykułZdrowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here