Cztery pomysły na to, gdzie zabrać dzieci kiedy się nudzą.

0
534
Cztery pomysły na to, gdzie zabrać dzieci kiedy się nudzą.

Dzieci w obecnych czasach spędzają zbyt dużo wolnego przed telewizorami, komputerami, tabletami lub telefonami. Nie wiedzą zupełnie, co z sobą począć i jak gospodarować wolnym czasem. Dużo w tej sprawie zależy od nas rodziców i opiekunów. Ile poświęcamy czasu swoim dzieciom, jak go wypełniamy, jakie mamy pomysły na jego wykorzystanie. Jeśli potrafimy w umiejętny sposób odciągnąć swoje potomstwo od mediów to można powiedzieć, że odnosimy ogromny sukces, bowiem, to, czym zarazimy dzieci teraz, póki są małe zaprocentuje w przyszłości. A jakie pomysły można wykorzystać na ciekawe spędzenie czasu z dziećmi? Przede wszystkim warto wyciągnąć je z domu, zatem wycieczki w niezwykłe i atrakcyjne miejsca wydaja się być doskonałą inwencją.
Dokąd możemy się wybrać?
1. Farma iluzji. Niezwykle ciekawe miejsce połączone z delikatną formą edukacji. Zapewnia nam aktywną zabawę, wypoczynek a nawet umożliwia grillowanie rodzinne. Spotkamy się tam z licznymi atrakcjami w formie labiryntów, drewnianych łamigłówek, wymyślnych placów zabaw. Oprócz tego zobaczymy dużo magicznych przedmiotów, takich jak: latający kran, Latająca Chata Tajemnic, Studnia Nieskończoności, Głowa na Talerzu i wiele innych. Poza tym są tam kolejki, karuzele, gry i zabawy. Mini ZOO z kucykami, kozami, kaczkami, kurami. A latem i w weekendy czeka nas pokaz iluzji na scenie. Naprawdę wszelkich atrakcji jest tam mnóstwo, może nam dnia zabraknąć na zwiedzenie i doświadczenie wszystkiego. Dzieci na pewno będą zachwycone a dla nas dorosłych też coś się znajdzie. Farma znajduje się we wsi Mościska, koło Woli Życkiej.
2. Świat Labiryntów Bliziny. Niesamowite miejsce, jeśli chodzi o aktywność. Przemierzając liczne labirynty poza tym, że się zmęczymy nauczymy dzieci skupienia i koncentracji, umiejętności analizowania i pokonywania trudności, radzenia sobie z problemami oraz dążenia do celu. Ponadto taka wspólna zabawa i przeżywanie podobnych przygód pomagają w kształtowaniu prawidłowych relacji rodziców z dziećmi, poprawiają wzajemną komunikację i zbliżają. Miejsce zostało rozplanowane w taki sposób, żeby każdy labirynt przynosił nam inne korzyści. Na przykład w labiryncie w polu kukurydzy mamy więcej ruchu, w labiryncie z drewna więcej logicznego myślenia. Wszystko zostało tak pomyślane, aby służyło edukacji ekologicznej, podnosiło świadomość zdrowego trybu życia, kontaktu z naturą i rozwijało umysły młodych ludzi. Ten niezwykły świat znajduje się na Kaszubach w miejscowości Bliziny w okolicy Powidza.
3. Magiczne Ogrody, to rejony sensoryczne, które rozbudzają w dzieciach ciekawość i wrażliwość. Magiczne miejsce, gdzie bajka, rzeczywistość, przyroda, nauka mieszają się ze sobą tworząc niesamowity klimat. Mieści się w Trzciankach w woj. lubelskim.
4. Wycieczka do disneylandu, to kolejny ciekawy pomysł. Liczne atrakcje w tego rodzaju parku rozrywki na pewno ucieszą i zagwarantują dobrą zabawę naszym dzieciom. Wielką frajdą dla nich będzie spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi oraz pamiątkowe zdjęcie z Kaczorem Donaldem.

freehostel.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here