Broń palna dla służb mundurowych i amatorów

0
612
Broń palna dla służb mundurowych i amatorów

W przeszłości broń używana była głównie przez wojsko, policję i inne służby mundurowe. Posiadanie broni na własność przez amatorów nie było uregulowane w świetle przepisów prawa. Sytuacja się zmieniła w ostatnich kilkudziesięciu latach, również w Polsce po1990 roku. Broń palna używana jest nie tylko przez funkcjonariuszy policji i wojsko. Wielu pasjonatów broni palnej może z powodzeniem realizować swoje hobbistyczne zainteresowania (myślistwo, strzelectwo sportowe) bez najmniejszych obaw, że działalność ta jest nielegalna. Profesjonalne firmy zajmujące się sprzedażą i dystrybucją broni oferują swoim klientom nie tylko bogaty asortyment produktów strzeleckich, ale także specjalistyczne szkolenia, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Takie szkolenie wprowadza uczestników w tajniki posługiwania się bronią. Stanowi też wielką frajdę i miejsce integracji z innymi pasjonatami broni palnej.

Certyfikowany dystrybutor broni

Firma powstała w 2004 roku, od 2009 zajęła się organizacją imprez integracyjnych i warsztatów strzeleckich. Po otrzymaniu koncesji MSWiA w 2013 r. rozwinęła działalność w zakresie sprzedaży i dystrybucji broni palnej. W szerokim asortymencie broni znajduje się zarówno broń palna dla wojska i policji, jak broń sportowa, kolekcjonerska i myśliwska. W ofercie firmy można znaleźć również wszelkiego typu akcesoria strzeleckie i amunicję.

VISMAG wyróżnia się tym, że na terenie Polski posiada wyłączność na import i dystrybucję broni pochodzącej od firmy Arsenal Firearms. Firma może się pochwalić tym, że jest producentem repliki Colta 1911, które używał legendarny filmowy agent 007.

Od hobby do profesji i kompleksowej obsługi klientów

VISMAG (https://www.vismag.pl/) powstał z pasji do broni i strzelectwa. Duża wiedza i doświadczenie w dziedzinie broni, amunicji, także do celów sportowych strzeleckich, przełożyło się na fachową i w pełni profesjonalną obsługę klientów. Pracownicy chętnie doradzają klientom, odpowiadają na wszystkie pytania. Firma realizuje również nietypowe zamówienia indywidualne. Organizuje szkolenia, w trakcie których można nauczyć się niezbędnych umiejętności w bezpiecznym posługiwaniu się bronią. VISMAG to nie tylko importer i dystrybutor broni różnego typu, ale firma, która dba o kompleksową obsługę klientów. Z takim partnerem można się czuć bezpiecznie i nabyć niezbędne umiejętności, które pozwolą na bezpieczne posługiwanie się bronią palną.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here